coutur

W smoczym stylu

Pierwsze triumfalne suknie Lucyna „Lucy” Zienkiewicz dedykuje ukochanej córce Marcie Kurek, która  jest jedną z najmłodszych pisarek na świecie i autorką „Szału Vandy”, epickiej fantazji o smokach podobnych do ludzi. Smokach, które przy okazji noszą też fantastyczne stroje. Marta była nastolatką, gdy zaczęła pisać swoja pierwszą powieść. „Szał Vandy” odniósł niewiarygodny sukces i stał się początkiem całej serii „Dragonus Cracovus Biomagia”.  Na zdjęciu pisarka w ręcznie wykonanych sukniach, uszytych z najlepszego jedwabiu z Maysure w Indiach, świetuje swój wielki sukces.

Foto Justyna Wydra @ j.w.foto
You can have anything you want in life, if you dress for it.
Edith Heat

Specjalna autorska linia sukni LUCY LINE Couture dedykowana kobietom, które pragną celebrować ważne sukcesy życiowe i zawodowe.

Linia absolutnie oryginalna i personalizowana pod określone Wielkie Wydarzenie w życiu klientek.

kreatorka

W SMOCZYM STYLU. Pierwsze triumfalne suknie Lucyna „Lucy” Zienkiewicz dedykuje ukochanej córce Marcie Kurek, która  jest jedną z najmłodszych pisarek na świecie i autorką „Szału Vandy”, epickiej fantazji o smokach podobnych do ludzi. Smokach, które przy okazji noszą też fantastyczne stroje. Marta była nastolatką, gdy zaczęła pisać swoja pierwszą powieść. „Szał Vandy” odniósł niewiarygodny sukces i stał się początkiem całej serii „Dragonus Cracovus Biomagia”.  Na zdjęciu pisarka w ręcznie wykonanych sukniach, uszytych z najlepszego jedwabiu z Maysure w Indiach, świetuje swój wielki sukces  

Foto Justyna Wydra @ j.w.foto

Lucy Line Couture
Dress shabbily and they remember the dress. Dress impeccably and they remember the women
Coco Chanel

Suknie slubna Lucy Line
People will stare. Make it worth their while.
Harry Winston

Kreacje Lucy Line
You can be gorgeous at thirty, charming at forty and irresible for the rest of your life.
Coco Chanel